Подання

Надсилання доповідей

Вже маєте Ім'я користувача/Пароль для конференції Наукові конференції України?
Увійдіть на сайт

Потрібні Ім'я користувача/Пароль?
Зареєструйтеся

Для того, щоб мати можливість подавати доповіді на конференцію та перевіряти поточний статус своїх подань необхідно увійти на сайт як зареєстрований користувач.

 

Положення про авторські права

Автори, які надають цю конференцію, погоджуються з наступними умовами:
а) Автори зберігають авторські права на свою роботу, дозволяючи конференції розміщувати цю неопубліковану роботу під Ліцензією Creative Commons Attribution , яка дозволяє іншим вільно отримувати доступ, використовувати та ділитися ними, з підтвердженням авторства твору. . . . . та первинною презентацією на цій його конференції.
б) Автори можуть відмовитися від версій умов ліцензії KS та включити окремі додаткові можливості домовленості неексклюзивного розповсюдження та подальшої публікації цього твору (наприклад, опублікувати перегляд у журналі, роздрукувати його в інституційному сховище або опублікувати його в книзі) з підтвердженням його первинного презенту на даний момент. конференції.
c) Крім того, авторам подобається розміщувати та ділитися своїми роботами в Інтернеті (наприклад, в інституційних сховищах або на своїх веб-сайтах) у будь-який момент до і після конференції.

Положення про конфіденційність

 

Імена та адреси електронної пошти, введені на цьому веб-сайті, будуть використовуватися виключно для зазначених цілей цієї конференції і не будуть доступні для будь-яких інших цілей або для будь-якої іншої сторони.Creative Commons License
Ця робота ліцензована Creative Commons Attribution 3.0 License.

Copyright © 2016-2023 Радіотехнічні проблеми, сигнали, апарати та системи