Подання

Надсилання доповідей

Вже маєте Ім'я користувача/Пароль для конференції Наукові конференції України?
Увійдіть на сайт

Потрібні Ім'я користувача/Пароль?
Зареєструйтеся

Для того, щоб мати можливість подавати доповіді на конференцію та перевіряти поточний статус своїх подань необхідно увійти на сайт як зареєстрований користувач.

 

Положення про авторські права

Автори, які подають цю конференцію, погоджуються з наступними умовами:
а) Автори зберігають авторські права на свою роботу, дозволяючи конференції розміщувати цю неопубліковану роботу під Ліцензією Creative Commons Attribution , яка дозволяє іншим вільно отримувати доступ, використовувати та ділитися ними, з підтвердженням авторства твору та його первинною презентацією на цій конференції.
b) Автори можуть відмовитись від умов ліцензії КС та укласти окремі додаткові договірні домовленості щодо неексклюзивного розповсюдження та подальшої публікації цього твору (наприклад, опублікувати переглянутий варіант у журналі, розмістити його в інституційному сховищі або опублікувати його в книзі) з підтвердженням його первинної презентації на цій конференції.
c) Крім того, авторам рекомендується розміщувати та ділитися своїми роботами в Інтернеті (наприклад, в інституційних сховищах або на їх веб-сайті) в будь-який момент до і після конференції.

Положення про конфіденційність

 

Імена та адреси електронної пошти, введені на цьому веб-сайті, будуть використовуватися виключно для зазначених цілей цієї конференції і не будуть доступні для будь-яких інших цілей або для будь-якої іншої сторони.Creative Commons License
Ця робота ліцензована Creative Commons Attribution 3.0 License.

Copyright © 2016-2021 Радіотехнічні проблеми, сигнали, апарати та системи